Üniversite ve Araştırma Kütüphanecileri Derneği

Denetleme Kurulu ve Yedek Üyeler

Ebru Kaya

1995 yılında Hacettepe Üniv. Kütüphanecilik Bölümünü bitirmesini takiben sırasıyla Sabancı Üniv., Orta Doğu Teknik Üniv. Bşk. Yrd. Görevlerini yapan Kaya, 2006 yılından beri Bilkent Üniv. Müdür Yrd. cısı olarak görev yapmaktadır. 2003 yılında İşletme yüksek lisansını tamamlayan Kaya, TKD’nde Başkan yardımcılığı yapmıştır ve ayrıca ÜNAK ve ANKOS, LIBER gibi kuruluşlarda aktif görev almaktadır.

Şeyda Aytem

1987 yılında Hacettepe Üniv. Kütüphanecilik Bölümünden mezun olması sonrası Gazi Üniv. Merkez Kütüphanesinde görev almıştır ve halen Kütüphanelerarası İşbirliği ve Okuyucu Hizmetleri Bölüm sorumlusu olarak meslek hayatına devam etmektedir. Bir dönem ÜNAK Yönetim Kurulunda yer almıştır. 

Hüseyin Körpeoğlu

Hüseyin Körpeoğlu, şuan Türk Eğitim Derneği'nde Eğitim Uzmanı olarak görev almaktadır. Hacettepe Üniversitesi mezunudur. Öğrenciliği döneminde 3 yıl süreyle Bilkent Üniversitesi Merkez Kütüphanesinde yarı zamanlı olarak görev yapmıştır. Ardından BM Holding A.Ş. firmasında 2 yıl Kurumsal Hafıza sorumluluğu görevini üstlenmiş ardından Türk Hava Kurumu Üniversitesinde Uzman Kütüphaneci görevinde 8 ay çalışmıştır.

Ayşen Küyük
Somer Büyükkan
Güzide Özen
Didem Ardanuç
Serpil Dokuzer
 
Nazlı Alkan
Fatih Rukancı
Emine Baştav