Üniversite ve Araştırma Kütüphanecileri Derneği

Genel Kurul İlanı

Değerli Üye ve Meslektaşlarımız,
 
Üniversite ve Araştırma Kütüphanecileri Derneği 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı aşağıda belirtilen gündemle 31 Ekim 2014 Cuma günü saat 13:30'da Marmara Sok. No:38/17 Yenişehir -ANKARA) adresinde yapılacaktır.

 
Bu toplantıda gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı aynı

gündemle 08 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 13.30'da Ankara Üniversitesi Rektörlük Binası 100.Yıl Salonu'nda (Tandoğan-ANKARA) adresinde gerçekleştirilecektir.

 
11. OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ
- Açılış ve yoklama
- Saygı duruşu ve İstiklal Marşı
- Başkanlık Divanının oluşturulması
- Yönetim Kurulu faaliyet raporunun okunması
- Raporların görüşülmesi ve aklanması
- Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu seçimi
- Dilek ve öneriler
- Kapanış
 
Üyelerimize duyurulur.
 
2012-2014 yılları arasında mesleğimizin gelişimine katkı sağlamak amacıyla çeşitli konferanslar, seminerler, çalıştaylar, kongreler ve sempozyumlar düzenleyen, çeşitli bilimsel yayınlar yapan ve yayınların üretilmesini destekleyen, farklı konulardaki mesleki oluşumlara ve işbirliği çalışmalarına katkı sağlayan 10.ÜNAK Yönetim Kurulu'nun görev süresi 31 Ekim 2014 tarihinde sona erecektir. Mevcut Yönetim Kurulu olarak yeni dönemde aday olunması düşünülmemektedir.
 
Bu iki yıllık süre içerisinde Üniversite ve Araştırma Kütüphanecileri Derneği'ne katkı sağlayan ve destekleyen tüm kurum, kuruluş ve bireylere teşekkürlerimizi sunarız.
 
Yeni dönemde aday olmayı düşünen meslektaşlarımızın da tanıtılması için gerekli desteği vermeye hazır olduğumuzu belirtir, 11.ÜNAK Yönetim Kurulu üyelerine şimdiden başarılar dileriz.
 
Saygılarımızla,
 
Üniversite ve Araştırma Kütüphanecileri Derneği Yönetim Kurulu adına,
 
Dr. Nevzat Özel
Başkan
 
NOT: Genel Kurul öncesinde Dernek aidat borcu bulunan değerli üyelerimizin son iki yıla ait borçlarını aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırmalarını ve dekontlarını ibra etmelerini veya Genel Kurul öncesi elden ödeme yapmalarını önemle rica ederiz.
 
Banka Bilgileri: Yapı ve Kredi Bankası 
Şube: Hacettepe/Beytepe Şubesi
IBAN: TR170006701000000072499144